fbpx

Gizlilik İlkeleri

erhankorkmazshoes.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, soyisim, telefon, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.

erhankorkmazshoes.com sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları,müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece erhankorkmazshoes.com bünyesinde kullanılmaktadır.

erhankorkmazshoes.com, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

erhankorkmazshoes.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği,ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.

Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, erhankorkmazshoes.com müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla erhankorkmazshoes.com iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Ayrıca erhankorkmazshoes.com’da 256 bit ‘’Secure Sockets Layer’’ (SSL)teknolojisi kullanılmaktadır.

WhatsApp 0507 955 38 97